TMA TURKEY I FOYDER

  • İSTANBUL
  • info@tma-turkey.org
  • +90 531 280 79 33

TMA Türkiye-FOYDER olarak, 06.05.2023 tarihinde yine etkileyici bir panel düzenledik. Bu panelde Finansal Alacakların Yeniden Yapılandırılması (FYY) süreçlerimizi, ekosistemin tüm paydaşlarıyla birlikte titizlikle değerlendirme imkanı bulduk.

Programımız, TMA Türkiye-FOYDER Başkanı Sayın ÖNDER YILMAZ’ın etkileyici açılış konuşmasıyla başladı. Ardından, “Şirketlerin Yeniden Yapılandırılması & FYY Süreçlerinin Değerlendirilmesi ve Öneriler” başlıklı panel programıyla katılımcıları bilgilendirdik.

Bu özel etkinlikte, Sn. Veysel Sunman’ın moderatörlüğünde ve Sn. M. Cengiz Göğebakan’ın panelist olarak katılımıyla gerçekleşti. Kendilerine gösterdikleri katkı ve değerli görüşleri için sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Panelde sunulan kıymetli görüş ve değerlendirmeleri bir araya getirerek, ilgili paydaşlarımıza sunulmak üzere bir rapor hazırlama hedefiyle ilerliyoruz. Bu rapor, FYY süreçlerine katkı sağlamak ve sektördeki tüm paydaşlarımızın faydalanabileceği önemli bir kaynak olacaktır.

Gelecekteki programlarımızda da aynı heyecanla bir araya gelmek için tüm paydaşlarımızı bekliyoruz. TMA Türkiye-FOYDER olarak, sektördeki gelişmeleri yakından takip etmek, deneyim ve bilgi paylaşımı yapmak amacıyla etkinliklerimizi sürdürmeye kararlıyız. Katılımlarınızla daha da güçleneceğimize inanıyoruz.,

 Bir yanıt yazın