TMA TURKEY I FOYDER

  • İSTANBUL
  • info@tma-turkey.org
  • +90 531 280 79 33

TMA Türkiye I FOYDER olarak EY Türkiye’yi yeni Kurumsal Üyemiz olarak aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz.

Dünya çapında 150’den fazla ülkede danışmanlık, denetim, vergi, strateji ve kurumsal finansman alanlarında çözümler sunan EY (Ernst & Young), sunduğu hizmet kalitesiyle finansal piyasalarda ve dünya genelindeki faaliyet gösterdiği tüm ekonomilerde güven oluşturulmasına katkı sağlıyor. Profesyonel ekipleri, uzun yıllara dayanan deneyimi, sahip olduğu teknoloji, veri ve alt yapı sayesinde şirketlerin gelişmesine ve dönüşmesine destek oluyor.
Şirketler, çalışanlar ve toplum için uzun vadeli değer yaratmayı amaçlayan EY, aynı zamanda daha iyi bir çalışma dünyası oluşturmayı hedefliyor. Bağımsız denetim, danışmanlık, hukuk, kurumsal finansman, strateji, teknoloji ve vergi hizmetlerinin yanı sıra birçok profesyonel alanda iş dünyasının karşılaştığı finansal ve operasyonel verimsizliklere karşı yeni çözümler ve dönüşüm yolları bulmak adına en doğru soruları sorarak doğru cevapları arıyor.

EY, Türkiye’de 30 yılı aşkın süredir 1700’den fazla çalışandan oluşan uzman kadrosuyla müşterilerine hizmet veriyor.Bir yanıt yazın