TMA TURKEY I FOYDER

  • İSTANBUL
  • info@tma-turkey.org
  • +90 531 280 79 33

FOYDER Genel Kurulu Yüksek Katılımla Gerçekleşti

Finansal ve Operasyonel Yapılandırma Profesyonelleri Derneği (FOYDER), olağan genel kurul toplantısını 09 Mart 2024 Cumartesi günü saat 10.00’da İstanbul Sanayi Odası’nda (Asmalı Mescit, Meşrutiyet Cd. No:63, Beyoğlu/İstanbul) gerçekleşti. Üyelerinin büyük çoğunluğunun katılım sağladığı toplantıda önemli kararlar alınmasının yanı sıra yeni dönemdeki Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu ile Etik Kurul üyelerine ilişkin asil ve yedek üye seçimleri gerçekleştirildi.

Yönetim Kuruluna Seçilen Asil Üyeler

Yönetim Kuruluna Seçilen Yedek Üyeler

ÖNDER YILMAZ

MUHSİN KESKİN

HASAN TENGİZ

BANU ERTÜRK

MUSTAFA KALDIRIMOĞLU

OĞUZ KAAN KİZİROĞLU

AHMET YUM

TUBA AYDEMİR

BÜLENT GÖRER

İNANÇ SÖZER

M. CENGİZ GÖĞEBAKAN

ORHAN TURAN

ÖZGÜR SAYGI

HAMDİ SAY

 

 

Denetim Kuruluna Seçilen Asil Üyeler

Denetim Kuruluna Seçilen Yedek  Üyeler

VEYSEL SUNMAN

ATİLLA SÜTGÖL

MEHMET CANTEKİN

SERDAR YERLİ

SERKAN YAĞMUR

NİHAT EMLİK

 

 

Etik Kuruluna Seçilen Asil Üyeler

Etik Kuruluna Seçilen Yedek Üyeler

DURMUŞ ALİ KUZU

CEVDET ERKANLI

RIZA GÜNEŞ

AZİZ AHMET KACAR

İSMAİL IŞIK

MUHİP ŞEYDA IŞIKTAÇ

Vizyonumuz

Reel ve finansal sektörümüzün yeniden yapılandırma ihtiyaçlarına etkin, nitelikli ve etik ilkelere uyumlu profesyonellerce çözüm sunmaktır.

Misyonumuz

Şirket dönüşümü ve yeniden yapılandırma alanında daha yüksek standartların ve yöntemlerin uygulanmasını teşvik ederek finansal sektörün, kredi geri dönüş sorunu yaşayan işletmelerinin borç geri ödeme kabiliyetlerini geliştirmek suretiyle aktif kalitesine olumlu katkı yapabilmek, Uluslararası uygulamalar çerçevesinde ihtiyaç duyulan, finansal ve operasyonel yeniden yapılandırma ve dönüşüm uygulamalarının ve ülkemizdeki hukuki alt yapısının gelişimine katkıda bulunmak, ve reel sektör işletmelerinin finansal, operasyonel yapılanma ve dönüşüm ihtiyaçlarını etkin bir şekilde karşılamaktır.