FOYDER Genel Kurulu Yüksek Katılımla Gerçekleşti
![](https://tma-turkey.org/wp-content/uploads/2024/03/DSC03649-1024x682.jpg)
Finansal ve Operasyonel Yapılandırma Profesyonelleri Derneği (FOYDER), olağan genel kurul toplantısını 09 Mart 2024 Cumartesi günü saat 10.00’da İstanbul Sanayi Odası’nda (Asmalı Mescit, Meşrutiyet Cd. No:63, Beyoğlu/İstanbul) gerçekleşti. Üyelerinin büyük çoğunluğunun katılım sağladığı toplantıda önemli kararlar alınmasının yanı sıra yeni dönemdeki Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu ile Etik Kurul üyelerine ilişkin asil ve yedek üye seçimleri gerçekleştirildi.
Yönetim Kuruluna Seçilen Asil Üyeler |
Yönetim Kuruluna Seçilen Yedek Üyeler |
ÖNDER YILMAZ |
MUHSİN KESKİN |
HASAN TENGİZ |
BANU ERTÜRK |
MUSTAFA KALDIRIMOĞLU |
OĞUZ KAAN KİZİROĞLU |
AHMET YUM |
TUBA AYDEMİR |
BÜLENT GÖRER |
İNANÇ SÖZER |
M. CENGİZ GÖĞEBAKAN |
ORHAN TURAN |
ÖZGÜR SAYGI |
HAMDİ SAY |
|
|
Denetim Kuruluna Seçilen Asil Üyeler |
Denetim Kuruluna Seçilen Yedek Üyeler |
VEYSEL SUNMAN |
ATİLLA SÜTGÖL |
MEHMET CANTEKİN |
SERDAR YERLİ |
SERKAN YAĞMUR |
NİHAT EMLİK |
|
|
Etik Kuruluna Seçilen Asil Üyeler |
Etik Kuruluna Seçilen Yedek Üyeler |
DURMUŞ ALİ KUZU |
CEVDET ERKANLI |
RIZA GÜNEŞ |
AZİZ AHMET KACAR |
İSMAİL IŞIK |
MUHİP ŞEYDA IŞIKTAÇ |
Reel ve finansal sektörümüzün yeniden yapılandırma ihtiyaçlarına etkin, nitelikli ve etik ilkelere uyumlu profesyonellerce çözüm sunmaktır.
Şirket dönüşümü ve yeniden yapılandırma alanında daha yüksek standartların ve yöntemlerin uygulanmasını teşvik ederek finansal sektörün, kredi geri dönüş sorunu yaşayan işletmelerinin borç geri ödeme kabiliyetlerini geliştirmek suretiyle aktif kalitesine olumlu katkı yapabilmek, Uluslararası uygulamalar çerçevesinde ihtiyaç duyulan, finansal ve operasyonel yeniden yapılandırma ve dönüşüm uygulamalarının ve ülkemizdeki hukuki alt yapısının gelişimine katkıda bulunmak, ve reel sektör işletmelerinin finansal, operasyonel yapılanma ve dönüşüm ihtiyaçlarını etkin bir şekilde karşılamaktır.