TMA TURKEY I FOYDER

 • İSTANBUL
 • info@tma-turkey.org
 • +90 531 280 79 33

FOYDER ÜYELİK İŞLEMLERİ

 • FOYDER üyesi olmak isteyen adaylar, üyelik sınıflarına göre bu tüzüğe uygun olarak Yönetim Kurulunca hazırlanan üyelik formu ve eklerini FOYDER Yönetim Kurulu Başkanlığına sunarlar. Üye adaylarının biri (1’i) FOYDER kurucu üye diğeri bir asil üye tarafından olmak üzere iki (2) kişi tarafından imzalanan referansları, adli sicil kaydını, etik ilkelere uyum taahhütnamesi ve diğer belgelerle birlikte üyelik formunu hazırlamaları gerekmektedir.
 • FOYDER Yönetim Kurulu, üyeleri ya da kuracağı bir komite aracılığıyla aday hakkında gerekli araştırma ve incelemeyi yaptıktan sonra başvuru tarihinden başlamak üzere 30 (otuz) gün içinde adayın talebi ile ilgili kabul veya ret kararını verir ve adaya yazılı olarak bildirir.
 • Adayın üyeliğe kabul edilmesi üzerine kayıt işlemleri yapılır. Giriş Ödentisinin tamamı ile Yıllık Aidat alınır. Bu işlemler yapılmadıkça FOYDER üyeliği kazanılamaz.
 • Üyelikten aidat borcu nedeniyle çıkarılan kişiler, çıkarıldıkları döneme kadar birikmiş aidat borçlarını yasal faizi ile ödemek koşuluyla tekrar üyelik başvurusunda bulunabilirler. Üyelik başvuruları, Yönetim Kurulu tarafından yeni üyelik başvurusu olarak değerlendirmeye alınır.

Üyelik Sürecinizle İlgili Süreç ve Önemli Hususlar

 1. Aşama: Üyelik başvurunuza ilişkin alanları eksiksiz doldurunuz. Eksik doldurulan başvurular dikkate alınmayacaktır. Talep edilen evrakları ilgili alanlara yükleyiniz. (En az biri Kurucu Üye olmak üzere iki üyemizi referans olarak göstermeniz gerekmektedir.)

 

 1. Aşama: Online başvurunuzun değerlendirilmesi sonrası üyeliğinizin aktive edilebilmesi için sizlerden Giriş Ödenti ve Yıllık Aidatınızı ödemeniz ve aşağıda yer verilen belgeleri FOYDER’in evrak kabul adresine (Büyükdere Cad. No:126 C Blok Kat:7 Özsezen İş Merkezi Esentep-Şişli/İSTANBUL) iletmeniz gerekmektedir.

Üyeliğin Aktive Edilmesi İçin İletilmesi Gereken Belgeler

 1. FOYDER Üyelik Başvuru Formu (Her Sayfası İmzalanmalıdır)
 2. FOYDER Etik Kurallara Uyum Beyanı ve Taahhütnamesi (Islak İmzalı)

FOYDER Mesleki Etik İlkeler için Tıklayınız

Taahhütname için Tıklayınız

 1. 2 adet Fotoğraf

Herhangi bir sorunuz olduğu takdirde bizimle foyder@foyder.org e-mail adresinden veya +90 531 280 7933 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

 

2024 ÜYELİK GİRİŞ ÖDENTİSİ VE YILLIK AİDAT

 

ASIL ÜYE
Bireysel (Gerçek Kişi) Üyelik 40 Yaş Altı, Aktif Bankacı Üyeler Kurumsal Üyelik
Giriş Ödentisi 4,000 ₺ 2.000 ₺ 10,000 ₺
Yıllık Aidat 3,500 ₺ 1.750 ₺ 25,000 ₺
Toplam 7,500 ₺ 3.750 ₺ 35,000 ₺

 

FOYDER BANKA HESAP NUMARALARI

Ödemeler aşağıda bilgisi bulunan banka hesap numarasına yapılabilmektedir.

BANKA HESAP BİLGİSİ

Hesap Adı – Finansal ve Operasyonel Yapılandırma Profesyonelleri Derneği

Banka Adı Şube Adı IBAN NO
Odeabank A.Ş Etiler Avrupa Merkez Şubesi TR41 0014 6000 0014 4862 7000 01